Монтаж

Правильність виконання монтажу покрівлі та допоміжних елементів є важливим процесом адже від цього залежить скільки часу покрівля успішно виконуватиме свої функції.

Основні правила застосування плівок:

1) з теплого боку (внутрішня сторона) необхідно облаштовувати пароізоляційну плівку. Стики даної плівки можна проклеїти бутил-каучукової стрічкою. Утеплювач повинен бути укладений щільно.

2) при використанні гідроізоляційних плівок між ними і утеплювачем повинен залишатися повітряний прошарок для вентиляції розміром 2-4 см.

3) необхідно робити укладання супердифузійної мембрани безпосередньо на утеплювач.

 4) необхідно уникати використання термопровідних вставок в утеплювачі (метал, бетон).

Використання риштувань:

Для обрешітки можна використовувати дерев'яні і металеві елементи (прогони і контррейки). Використання прогонів і контррейок забезпечує нормальне функціонування покрівельного покриття, повітряного прошарку, який відводить вологість зсередини об'єкта.

Монтаж листів металочерепиці потрібно починати на двоскатній покрівлі, спочатку з правого торця, а на шатрової даху листи, як правило, встановлюють по обидва боки від найвищої точки ската.

Монтаж металочерепиці проводиться з правого боку наліво, так як капілярна канавка кожного листа повинна бути накрита наступним листом. Монтаж покрівельного профнастилу можна починати з обох торців. Для початку, потрібно прилаштувати 3-4 листи одним саморізом, вирівняти їх по карнизу, потім закріплювати по всій довжині.

Монтаж покрівельних аксесуарів.

Покрівельні аксесуари надають дахової поверхні естетичного виду. Вони використовуються в місцях межування покриття з іншими елементами: водозливної системою, комином, мансардними вікнами, вентиляційними каналами, на стиках двох поверхонь.

Якщо покрівельні аксесуари виконані і змонтовані правильно, вони захищають покрівлю від протікання та подовжують термін її служби.

Також Ви можете звернутися до спеціалістів Компанії «Сталевий Дах», які виконають монтаж покрівель будь-якої складності за найвигіднішою ціною.