Opal

Opal

Opal

211.00 грн.
-+

 

Ми пропонуємо дуже великий асортимент металочерепиці різної форми хвилі. Щоб підкреслити оригінальність будинку, можна зупинити свій вибір на металочерепиці Opal. Цей клас покрівлі особливий завдяки своєму об’ємному рельєфу. Напівкруглі хвилі гарно виділяються на загальному фоні. Також магазин "Сталевий Дах" може запропонувати великий вибір кольорового покриття цього матеріалу. 

Та не дарма металочерепиця класу Opal користується великим попитом серед населення з різним рівнем доходів. Тому що ціни на металочерепицю є доступними та виправданими. Адже цей покрівельний матеріал виготовляється за останніми технологіями найбільш крупними компаніями-виробниками Європи. Тому така продукція відзначається своєю якістю. Форма цього класу металочерепиці робить її ще більш якісною, тому що завдяки своєму дизайну, а саме формі хвилі та простору між ними, покрівля менше піддається деформації. Це дуже зручно на етапі встановлення. По цій же причині металочерепиця може прослужити ще більший термін. Це є дуже важливим фактором для покупця при виборі покрівельного матеріалу для свого будинку. Та металочерепиця такої форми підійде не тільки для покрівлі жилого будинку, а й для покрівлі будь-якого іншого типу будівлі. Тому вона є достатньо універсальною, але разом з тим вона не менше оригінальна, ніж інші типи металочерепиці.

Це найбільш вдале поєднання ціни та якості. На нашому сайті Ви зможете замовити розрахунок вартості такої покрівлі для Вашого будинку абсолютно безкоштовно. Купити металочерепицю Opal за найнижчими цінами можна в Рівному, Дубно, Гощі, Сарнах, Рокитному, Острозі в магазині "Сталевий Дах" 

 

 

Схожі товари

  • 211 грн.
  • 216 грн.
  • 328 грн.
  • 213 грн.
  • 255 грн.