Topaz

Topaz

Topaz

211.00 грн.
-+

 

Металочерепиця Topaz користується найбільшою популярністю у покупців завдяки своїм характеристикам. Черепиця легко монтується на покрівлі будинку, та проста в обслуговуванні. Має невелику вагу, міцна і довговічна, при тому володіє всіма характеристиками високоякісної металочерепиці. 

Приваблює в цьому покрівельному матеріалі його демократична вартість. Продукцію виробляють з оцинкованої сталі, з поліестеровим покриттям. Це покриття товщиною 35 мкм захищає сталь від корозії, особливо це важливо в місцях кріплення. Геометрія хвилі імітує за формою натуральну черепицю.

Застосовують матеріал даної марки для перекриття покрівлі житлових будинків, громадських, урядових установ та інших будівель. Можливе використання для реконструкції та реставрації дахів історичних споруд. Металочерепиця має привабливий зовнішній вигляд, представлена в широкій гамі кольорів традиційних і ультрамодних відтінків, розмірів і текстур. Випускається матеріал з різних металів та різними покриттями, що дасть можливість підібрати ідеальний варіант для кожного проекту покрівлі. Найбільш привабливо цей вид металочерепиці виглядає на невисоких будинках, в один-два поверхи.

Компанія "Сталевий Дах" рада запропонувати Вам якісні, довговічні та надійні покрівельні матеріали. Ми реалізуємо покрівельні матеріали тільки високої якості, що відповідають міжнародним стандартам і мають відповідні сертифікати, що підтверджують їх безпеку та відповідність заявленим технічним характеристикам, а також мають гарантію виробника. 

Схожі товари

  • 211 грн.
  • 216 грн.
  • 328 грн.
  • 213 грн.
  • 255 грн.