Jaspis

Jaspis

Jaspis

216.00 грн.
-+
Одиниця виміру: 
м2

 

Достатньо часто наші клієнти при виборі покрівельного матеріалу звертають свою увагу на металочерепицю Jaspis. Це зовсім не дивно. Адже така металочерепиця має незвичайну форму. Її хвилі невисокі та вузькі. Та незвичності цьому дизайну надає те, що відстань між хвилями достатньо велика. І цей проміжок прямий. Тобто на листі металочерепиці вся увага акцентується на невеликих хвилях. Такий дизайн є досить незвичним, тому подобається багатьом клієнтам. Тому що саме така металочерепиця буде гарно виглядати як на невисокій хатинці, підкреслюючи її невеликі розміри, так і на будівлі в декілька поверхів, наголошуючи на її величності...

Крім того, така металочерепиця є дуже простою у встановленні та демонтажу. Така форма металочерепиці є не тільки гарною та цікавою з естетичної точки зору. Вона також забезпечує більшу міцність за рахунок прямих ліній між хвилями. Адже металочерепиця такої форми більше стійка до деформації під час транспортування, встановлення та на весь період експлуатації покрівлі. Це є дуже важливим моментом у виборі покрівельних матеріалів.

Також варто згадати про різноманіття кольорів металочерепиці Jaspis, яку наш магазин може Вам запропонувати. У будь-якого клієнта є можливість обрати колір, який найбільше сподобається та більш гармонічно буде пасувати до фасаду тої чи іншої будівлі. А якщо є бажання надати родзинки покрівлі, то можна замовити металочерепицю з матовим покриттям. Саме таке покриття створює ефект оксамиту, що виглядає на порядок витончено та шикарно. Металочерепиця купити з таким покриттям можна знайшовши в нашому магазині. Також варто згадати, що в нашому асортименті є металочерепиця, розфарбована під дерево, що підкреслює екологічну безпечність даного матеріалу. Така покрівля буде ідеально поєднуватися з фасадом з натурального дерева. 

Схожі товари

  • 211 грн.
  • 211 грн.
  • 328 грн.
  • 213 грн.
  • 255 грн.